לרשימת המשתתפים - לחץ כאן

 

דמי הרישום (כולל מע"מ)

  עלות למשלמים עד 7.5.2017 עלות למשלמים מ
8.5.2017 -  עד הכנס וביום הכנס
חבר איגוד, לשכת המהנדסים –
הנדסה אזרחית
585 ₪ 820 ₪

התאחדות בוני הארץ, איגוד מהנדסי ערים,
ארגון העצמאיים, עמותת האדריכלים -
מחיר מיוחד (בעלי משרד בלבד)

700 ₪ 995 ₪
אחר 875 ₪ 1,290 ₪
סטודנטים להנדסה אזרחית–
תואר ראשון *חברי איגוד
150 ₪ 150 ₪

 

ההרשמה לכנס כוללת

  • השתתפות בהרצאות
  • כיבוד כמפורט בתוכנית הכנס

רישום קבוצות

להורדת טופס לרישום קבוצתי של 5 משתתפים או יותר - לחץ כאן.
יש למלא את הפרטים ולשלוח לדוא"ל: ravit@ortra.com
עבור רוית, חברת ארטרא בע"מ, טלפון: 03-6384452

אפשרויות תשלום

דמי הרשמה ניתן לשלם באמצעים הבאים:

  • כרטיס אשראי (ויזה |  מאסטר קארד  |  דיינרס  |  אמריקן אקספרס  |  ישראכארט).
  • המחאה לפקודת: ארטרא בע"מ, ת.ד. 9352, תל אביב 6109202
  • העברה בנקאית עבור: ארטרא בע"מ, בנק לאומי, סניף המעפילים 616, השלושה 9 תל אביב, חשבון 95100/90

ההרשמה המקוונת והתשלום בכרטיס אשראי, יתבצעו באמצעות שרת מאובטח.

תנאי תשלום

גביית התשלום תמורת ההרשמה – על ידי ארטרא בע"מ מיד עם קבלת טופס ההרשמה.
החזר התשלום יעשה בהתאם למדיניות הביטול המפורטת להלן.

ביטול הרשמה והחזר תשלום

למבטלים את השתתפותם ובתנאי שהודעת הביטול תגיע אל מזכירות הכנס בכתב, יוחזר תשלום לפי הפירוט הבא:

  • תוך 14 ימים ממועד ביצוע הרישום ובלבד שהרישום לא בוצעה במהלך 7 הימים הקודמים למועד הכינוס – החזר כספי מלא
  • החל מהיום ה- 15 ממועד ביצוע הרישום ועד 20 באפריל 2017  – החזר כספי מלא, בניכוי 200 ₪ דמי טיפול
  • מתאריך 21 באפריל 2017  לא יינתן החזר כספי

לתשומת לבכם!

  • אם יתקבל טופס הרשמה ללא תשלום - ההרשמה לא תבוצע
  • על כל משתתף למלא טופס הרשמה בנפרד
  • אישור בכתב על השתתפות יישלח לאחר קבלת טופס הרשמה ותשלום מלא
  • ייתכנו שינויים בתכנית הכנס ללא הודעה מראש
  • כל שאלה, שינוי וביטול יועברו בכתב לארטרא בע"מ - מזכירות הכנס
  • החברות באיגוד לסטודנטים הינה ללא עלות.

 

רשימת משתתפים

שם משפחה שם פרטי חברה
אבי בן אברהם ארגון הקבלנים
אבירם אמתי איגוד המהנדסים
אביתר מסד לבני מהנדסים בע"מ
אבנר איזדיאן אבנר איזדיאן מהנדסים בע"מ
אברהם אילוז ש. בן אברהם מהנדסים
אברהם רחל בלנק לרר מהנדסים בע"מ
אברהם ליבר  
אדי ליבוביץ ד"ר א. ליבוביץ מהנדסים יועצים בע"מ
אהרון לוי אמי מתום מהנדסים ויועצים בע"מ
אודי דרעי דניה סיבוס
אוהד רלב"ג פאר משה משרד לתכנון וייעוץ הנדסי בע"מ
אולג קלברייסקי מנרב הנדסה ובנין 
אור חיים קדוש אדר י.מ. הנדסה בע"מ
אורי טייב  אמי מתום מהנדסים ויועצים בע"מ
אורי שוגל דניה סיבוס
אוריאל  גרשמן מכללת "מרכז החרדי להכשרה מקצועית "
אוריה אמר  שטירלר הנדסה
אורית ליבוביץ ד"ר א. ליבוביץ מהנדסים יועצים בע"מ
אורית רוב  אורית רוב בע"מ
אורן אסרף קדימיקס
איגור פינקלשטיין שטירלר הנדסה
איגור רוכלין  שטירלר הנדסה
אילנית סלע אמי מתום מהנדסים ויועצים בע"מ
אירית גורביץ בתי זיקוק לנפט
איתי לויתן לויתן מהנדסים
איתן מושיוב  מנרב הנדסה ובנין 
אלי אבוטבול א.אפשטיין
אלי פניז'ל שמשון זליג ושות' חברה קבלנית בע"מ
אלכס ברודסקי  
אלכס כצמן כצמן מהנדסים
אלכס פינטושל א.אפשטיין
אלמוג בן זקן אס אדריכלות והנדסה
אלעד כהן דניה סיבוס
אלעד גבאי י. גבאי בניה והנדסה בע"מ
אלקנה עוזרי דניה סיבוס
אמיל כהב סקרלט שנקר מהנדסים
אמיר אבוטבול ש. בן אברהם מהנדסים
אמיר פרגו'ן ח.ל.ת החברה הכלכלית לפיתוח נתניה
אמיר בראונר  
אסף לוינסקי  גלינסקי מהנדסים 
אסף ליאור  סקרלט שנקר מהנדסים
ארז קוטק צבי המלי מהנדסים
אריה  לייב  מנרב הנדסה ובנין 
ארן תום לויתן מהנדסים
ארקדי ליבשיץ חברת החשמל
אשד מלכי דוד מהנדסים בע"מ
באלין איתי לויתן מהנדסים
בר אלכסנדר בלנק לרר מהנדסים בע"מ
ברק בושארי אמי מתום מהנדסים ויועצים בע"מ
גדי מאור א.אפשטיין
גדעון קרנץ לבני מהנדסים בע"מ
גוטסמן ניר בלנק לרר מהנדסים בע"מ
גיא  רוימי דורון שלו הנדסה בע"מ
גיל גרינברג אמי מתום מהנדסים ויועצים בע"מ
גיל סופר דוד מהנדסים בע"מ
גיל עזריה AM PROJECTS
גל מכלוף סטודנטית
גל כחלון סטודנט בטכניון
גלעד פריימן  צבי המלי מהנדסים
דוד ינקלבסקי הטכניון-הפקולטה להנדסה אזרחית וסביבתית והמכון הלאומי לחקר הבנייה
דוד דהאן א.אפשטיין
דוד שחם דוד שחם הנדסת מבנים
דוד אופיר אופיר דוד הנדסת בנין
דוד יודקובסקי מר טלקום
דוד פוקס אמי מתום מהנדסים ויועצים בע"מ
דוד בן חמו דניה סיבוס
דודו דנן פאר משה משרד לתכנון וייעוץ הנדסי בע"מ
דיאנה פודוליץ סקרלט שנקר מהנדסים
דיה מלכה דוד דוד וישי ביסוס מבנים בע"מ
דייגו פרסובסקי  צבי המלי מהנדסים
דימיטרי יופה יצחק ניישלוס - תכנון ויעוץ הנדסי בע"מ
דן מנצל א.אפשטיין
דן בן עמרם דן בן עמרם הנדסה וניהול בע"מ
דניאל ברוקס משה פאר מהנדסים ויעוצים
דניאל דיבואה YARON OFFIR ENGINEERS LTD
דניאל וינד עצמאי
הישאם חוסיין דניה סיבוס
ודים שנקר סקרלט שנקר מהנדסים
וידרה מיכל לויתן מהנדסים
ויקטור שטיינברג דומא שווק לבנין וסחר 1996 בע"מ
ולדימיר רטנר קדימיקס
זאב נבון  צבי המלי מהנדסים
זאב הבר גרויסמן הבר הנדסה בע"מ
חגי קול כצמן מהנדסים
חגי שושני ניצוץ
חן עוז סטודנטית
טומי עברון טומי עברון הנדסת בנין
טיבי גרוס אשטרום קבלנות בע"מ
טל ארד אשטרום הנדסה ובניה בע"מ
טל נתן צבי המלי מהנדסים
טל פוגל א.אפשטיין
טל שורק שורק מהנדסים
יאיר באט אשטרום הנדסה ובניה בע"מ
יאן גורצקי איגוד המהנדסים
יהב ניסן אמי מתום מהנדסים ויועצים בע"מ
יובל ארזוני י.ארזוני ובנו
יובל מנשה  אונ׳ בן גוריון
יוגב בנסימון דניה סיבוס
יוליה פתחוב סקרלט שנקר מהנדסים
יוני שתיל  מנרב הנדסה ובנין 
יוני גרון מר טלקום
יונתן אלרואי איגוד המהנדסים
יונתן איידלר נ.ת.ב. מהנדסים בע"מ
יניב כהן חברת חשמל
יעל ליבנה לויתן מהנדסים
יעקב לוינגר עצמאי
יעקב לבני לבני מהנדסים בע"מ
יעקב דצ'קובסקי רכבת ישראל
יעקב סלומון כן
יער אלון לויתן מהנדסים
יצחק קינד עיריית ראשון לציון
יצחק קאודרס אדר י.מ. הנדסה בע"מ
יקיר  רחמין לבני מהנדסים בע"מ
ירון עיני אשקריט מפעלים לבניה מתועשת בע"מ
ירון קרני קרני ירון מהנדס בע"מ
ירון קוגן YK הנדסה ירוקה
ירון כהן החברה הממשלתית להגנות ים המלח
ירון גל דורמ חברת לבניה, סלילה ופיתוח בע"מ
ישראל קנר סטאר מהנדסים
כהן אייל לויתן מהנדסים
כהן אשר לויתן מהנדסים
כהן דניאל לויתן מהנדסים
כפיר  קדם לבני מהנדסים בע"מ
ליאור זמל דוד מהנדסים בע"מ
מאיה המלי יונגר צבי המלי מהנדסים
מאירי אבישור ג.א.ש הנדסת בנין וגשרים בע"מ
מולי גורן דניה סיבוס
מוריה דביר ג.א.ש הנדסת בנין וגשרים בע"מ
מיכאל גורביץ מר טלקום
מיכאל ליבונטין AgriGo projects
מיכה פז דניה סיבוס
מיכה  פטרי קדמור מהנדסים
מירון מולר אשטרום הנדסה ובניה בע"מ
מירון טילו ג.א.ש הנדסת בנין וגשרים בע"מ
מנפרד אלנברג  
מרק קוגן מנרב הנדסה ובנין 
מרק גברילוב שטירלר הנדסה
מרק פלדמן מרק פלדמן ניהול ויעוץ הנדסי
משה שקד אשטרום קבלנות בע"מ
משה כהן ש. בן אברהם מהנדסים
מתי אדן ד"ר מתי אדן - יעוץ הנדסי
מתי לוי טייפון קבלנים בע"מ
נאיף  חכרוש חכרוש מהנדסים בע"מ
נדב טימר דניה סיבוס
נועם חלואני דניה סיבוס
נחום סקולניק נ.ת.ב. מהנדסים בע"מ
נחום יחזקאל דורון שלו הנדסה בע"מ
ניר גלברג איגוד המהנדסים
ניר אברבנאל דניה סיבוס
ניר לוי דניה סיבוס
נתן פיסקון דניה סיבוס
נתנאל פדידה דניה סיבוס
סבה פסוב א.אפשטיין
ספאא מטר אין
עדי לרר בלנק לרר מהנדסים בע"מ
עודד לוברמן קבוצת אשטרום בע"מ - כביש 531
עודד שולמי אמי מתום מהנדסים ויועצים בע"מ
עוזי כהן י.ד בראזני
עופר הירש פאר משה משרד לתכנון וייעוץ הנדסי בע"מ
עופר  ליטווין  שטירלר הנדסה
עזר בן בסט ש. בן אברהם מהנדסים
עידן גולדבלט תכנון-ענבי/גוטליב
עמוס דיוק קמרון הנדסה בע"מ
עמי גלעד דניה סיבוס
עמיר שטרן ג.א.ש הנדסת בנין וגשרים בע"מ
עמנואל סומר עמנואל סומר, מהנדס יועץ
ערן מנור שובר אשטרום הנדסה ובניה בע"מ
ערן חנום ערן חנום הנדסה
עשהאל לוין  א.אפשטיין
פורטנוי ילנה לויתן מהנדסים
צבי המלי צבי המלי מהנדסים
ציפי סופר אלקטרה בניה
צפריר קסלר עיריית תל אביב
קובי כהן דניה סיבוס
קונסטנטין אושקץ כצמן מהנדסים
ראובן איתן מ.ר.איתן תכנון מבנים בעמ
רגינה מינקין ג.א.ש הנדסת בנין וגשרים בע"מ
רוברט ליבוביץ  צבי המלי מהנדסים
רולנד ברבי א.אפשטיין
רומן רובצי'נסקי גוטמן יעקב מהנדסים
רועי  וילנסקי אשקריט מפעלים לבניה מתועשת בע"מ
רותם סעדון אוניברסיטת בן גוריון
רן פרג'ון אשטרום הנדסה ובניה בע"מ
רפי לוזון לבני מהנדסים בע"מ
רפי  אנונו אנונו רפי הנדסת מבנים בע"מ
שאול מיכלסון דניה סיבוס
שוקרון מאריו משרד תכנון
שטיינברג מיכאל דומא שווק לבנין וסחר 1996 בע"מ
שי אתרוגי אשטרום קבלנות בע"מ
שי רוזנברג מר טלקום
שי נאמן  דניה סיבוס
שלומי גולדשטיין לינום
שלומי הירשהורן דניה סיבוס
שלמה ליברמן  ג.א.ש הנדסת בנין וגשרים בע"מ
שמעון בויקו סיסטם מעבדות מתקדמות
שמעון שטירלר שטירלר הנדסה
שמעון פודור סטודנט-אוניברסיטת בן גוריון
שמעון ילוז דוד מהנדסים בע"מ
שמעונוב דוד לויתן מהנדסים
שניר אלחרר א.אפשטיין
שעיה  גלינסקי גלינסקי מהנדסים 
שריץ גנדי בלנק לרר מהנדסים בע"מ